A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Тепер дізнатись, чи відкрито виконавче провадження відносно Вас як боржника, можна на Єдиному порталі державних послуг «ДІЯ»

Дата: 16.12.2021 11:30
Кількість переглядів: 1476

Досить часто до нас звертаються громадяни із такою проблемою: дізнались про відкрите виконавче провадження тільки тоді, коли вже накладено арешт на кошти на банківських рахунках, коли нема можливості зняти кошти.

Або ж коли при проведенні операцій із нерухомістю чи транспортними засобами з’ясовується, що на майно цієї особи накладено арешт, тож здійснити укладання будь-якої угоди неможливо.

Також трапляються випадки, коли під час виїзду за межі України на митному кордоні виявляється, що громадянин має несплачені борги та не може здійснити перетин кордону.

Для уникнення таких ситуацій радимо регулярно перевіряти наявність відкритого виконавчого провадження на Єдиному порталі державних послуг ДІЯ.

Донедавна дізнатись, чи відкрито виконавче провадження відносно Вас як боржника, можна було зробити за допомогою:

?Єдиного реєстру боржників (https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors);

?Автоматизованої системи виконавчого провадження (https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors);

?Вебпорталу «Онлайн будинок юстиції» (https://online.minjust.gov.ua), здійснивши авторизацію за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

На сьогодні ж дізнатись відповідну інформацію можна ще й за допомогою сервісу державних послуг «ДІЯ», здійснивши авторизацію за допомогою кваліфікованого електронного підпису (https://diia.gov.ua/) чи то завантаживши застосунок у свій смартфон.

На Єдиному порталі державних послуг «ДІЯ» перевірити інформацію про наявність боргів, штрафів, за якими відкрито виконавче провадження, можна за наступним алгоритмом: 

?Авторизуйтесь на Єдиному порталі державних послуг ДІЯ.

?Зайдіть у розділ «Послуги».

?Оберіть «Штрафи за порушення ПДР» або «Виконавчі провадження».

Якщо відносно вас не відкрито жодних виконавчих проваджень — у вкладці буде зазначено, що виконавчі провадження сплачені або відсутні.

Якщо відносно вас відкриті відповідні виконавчі провадження, то у вкладці з’явиться статус виконавчого провадження — «Відкрито», шо означає, що виконавцем винесено постанову про відкриття виконавчого провадження та можуть бути розпочаті дії з примусового стягнення вашого боргу (блокування карткових рахунків чи накладення обтяження на майно тощо).

Уже зараз на Єдиному порталі державних послуг ДІЯ можна бачити штрафи за порушення ПДР та борги за виконавчими провадженнями. Завдяки цьому вдається уникати ситуацій, коли людина просто не знала про борг і тому не сплатила його вчасно. Адже його одразу можна сплатити через Єдиний портал державних послуг ДІЯ — зручно та швидко.

Міністерство юстиції України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора