Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Відтепер містобудівні умови та обмеження можна отримати онлайн на порталі Дія

Дата: 03.12.2021 12:10
Кількість переглядів: 408

 

Фото без описуВідтепер містобудівні умови та обмеження можна отримати онлайн на порталі Дія

Це перший документ, який потрібно отримати для зведення багатоквартирних будинків та більшості промислових об’єктів. У документі є інформація про можливу поверховість та щільність забудови, відступи будинків від інших будівель та червоних ліній.

Як отримати послугу?

Перейдіть на diia.gov.ua та авторизуйтеся.

Натисніть на розділ «Земля, будівництво, нерухомість».

3  Оберіть послугу «Заява на надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки» — https://bit.ly/3d1gIuH

4 Заповніть заяву на порталі Дія.

5 Додайте скан топографо-геодезичного плану. Скан документа, що підтверджує право власності, користування земельною ділянкою, буде вам потрібен лише в разі, якщо право власності на землю не внесено до Реєстру нерухомості.

Заява сформується автоматично. Після підписання її буде передано до органу містобудування та архітектури за місцезнаходженням земельної ділянки. Якщо в земельної ділянки кілька власників — усі вони отримають сповіщення про підписання заяви.

Єдина державна електронна система у сфері будівництва розроблена Міністерством розвитку громад і територій у співпраці з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID Ukraine - USAID Україна/UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора