Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет  подякував вчителям та їхній активній участі у вакцинальній кампанії

Дата: 17.11.2021 11:24
Кількість переглядів: 389

Робота закладів освіти з 25 січня. Роз'яснення МОН - Краснокутськ

 

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив і про стан вакцинації від COVID-19 серед працівників ЗЗСО. Повний цикл щеплення отримали понад 533 тис. працівників, або понад 82% від їх загальної кількості. Принаймні однією дозою вакцини щеплено 95,6% працівників шкіл.

Міністр  подякував вчителям та їхній активній участі у вакцинальній кампанії, завдяки чому повернення дітей у школи стало реальністю.

16 листопада 2021 року, МОН звернулося до керівників місцевих органів влади з листом щодо відновлення очного освітнього процесу в школах.

"Перебуваючи на постійному зв'язку з керівниками департаментів та управлінь освіти обласних та місцевих адміністрацій, я отримую інформацію про готовність шкіл України повернути дітей за парти. Наразі це вкрай важливо, адже освітній процес у звичному форматі потрібен і учням, і вчителям. Соціалізація, живе спілкування, більш висока швидкість та якість засвоєння навчального матеріалу можливі лише за очного формату", – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Міністерство освіти і науки України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора