Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Дата: 27.10.2021 12:03
Кількість переглядів: 573

Фото без опису

 

Іваничівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Володимир-Волинському районі районі Волинської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) звертає увагу громадян, що отримати послуги можна онлайн: подати заяву до відділів ДРАЦС або записатися на прийом у зручний для себе час можна не виходячи з дому за допомогою вебпорталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (https://dracs.minjust.gov.ua). Все що необхідно – доступ до Інтернету.

За допомогою цього вебпорталу можна: записатися на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для вас час; поставити питання та отримати консультацію; подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану або внесення змін до актових записів цивільного стану; подати заяви на отримання свідоцтв повторно; подати заяви на отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Подана заява скріплюється кваліфікованим електронним підписом (КЕП).

За відсутності КЕП формується звернення до заяви, що потребує особистого звернення до відділу ДРАЦС протягом 3 днів для особистого підпису заяви!

Також вебпортал дає можливість оплатити необхідні платежі – державне мито, плату за видачу витягу Реєстру тощо.

Однак подання до відділів ДРАЦС заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану не звільняє від необхідності особистого звернення користувача до відділу для проведення реєстрації та для безпосереднього отримання свідоцтва чи витягу!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора