Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Платформа Дія Центрів

Дата: 27.10.2021 10:08
Кількість переглядів: 313

Фото без опису

Центри надання адміністративних послуг є ключовою точкою доступу до держпослуг. Адже лише за перше півріччя цього року через ЦНАПи українці отримали понад 10 млн. послуг.

ЦНАПи допомагають ліквідувати побутову корупцію в Україні, адже спрощують отримання послуг, сприяють розвитку комфортних сервісів, зменшують час та кількість візитів до державних установ.

ЦНАП створюють антикорупційний ефект під час отримання держпослуг завдяки таким факторам:

- open-space формат без ходіння кабінетами;

- чіткий і зручний графік роботи;

- у 99% випадків адміністратор передає документи на обробку в бек-офіс. Розрив між тими, хто ухвалює рішення, і тими, хто контактує з клієнтом, унеможливлює корупційну складову;

- інформування про послуги. Люди можуть знайти всю інформацію про те, як отримати послугу на Гіді з держпослуг, у адміністраторів або ознайомитися з постерами-інфографіками у ЦНАП;

- моніторинг надання адміністративних послуг. Зокрема, моніторинг надання послуг ЦНАП дозволяє аналізувати статистику щодо відмов та порушень термінів під час надання послуги.

Платформа Дія Центрів — онлайн-майданчик, що спростить взаємодію громадян та працівників Центрів надання адмінпослуг. Запуск Платформи Дія Центрів — наступний крок до сучасного держсервісу в кожному куточку України.


Дія Центри — це one-stop shop із комплексом усіх необхідних послуг для громадян. Місце, де за один візит ви зможете розв'язати одразу кілька запитів. Замість кількох візитів заради однієї послуги.


Відвідувачі можуть отримати основні сервіси:
- адміністративні послуги;
- консультації щодо онлайн-послуг;
- місця для самообслуговування;
- консультації щодо бізнесу (Дія.Бізнес).

 

А також супутні:
- безоплатна правова допомога;
- пошта;
- банківські послуги;
- оплата комунальних послуг;
- приймання громадян головою територіальної громади;
- коворкінг-зона;
- кав’ярня або кавовий апарат.

Міністерство цифрової трансформації України нагадує, що Платформа Центрів Дія вже функціонує і доступна за посиланням: https://center.diia.gov.ua/« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора