Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Патронат над дитиною як нова форма офіційного працевлаштування

Дата: 12.10.2021 19:18
Кількість переглядів: 615

Фото без описуЗ  метою інформування жителів громади  про послугу патронату над дитиною, як напрямку  працевлаштування, та пошуку кандидатів у патронатні вихователі, 12 жовтня 2021 року начальник служби у справах дітей селищної ради Жанна Гринюк взяла участь у семінарі для шукачів роботи, який відбувся  на базі Іваничівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості.        

Присутніх ознайомили з основними поняттями та вимогами щодо організації створення сім’ї патронатного вихователя, правами та обов’язками патронатного вихователя,  а також розповіли про соціальну допомогу та грошове забезпечення.

Тема патронату над дитиною для клієнтів служби зайнятості актуальна, адже це не тільки великодушна та благородна справа, а ще можливість отримати легальну добре оплачувану роботу.

Детальну інформацію щодо створення сім’ї патронатного вихователя   Ви можете отримати в службі у справах дітей Іваничівської селищної ради (вул Грушевського,13 смт Іваничі), або за номером тел. (03372) 21 183.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора