Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Всесвітній день інформування про людей з ДЦП (дитячий церебральний параліч)

Дата: 06.10.2021 15:17
Кількість переглядів: 1200

Фото без опису

Сьогодні Всесвітній день інформування про людей з ДЦП (дитячий церебральний параліч).

Щороку цей день припадає на першу середу жовтня.

За статистикою World Cerebral Palsy Day, у світі більш ніж 17 мільйонів людей з ДЦП. Церебральний параліч визнаний найбільш поширеною причиною дитячої інвалідності.

Люди з ДЦП та їх близькі стикаються з багатьма проблемами: недостатня підтримка держави, відсутність єдиного комплексного підходу до реабілітації, але також часом відчувають агресію, нерозуміння і дискримінацію з боку оточуючих. Основною причиною такої поведінки є низька поінформованість суспільства щодо людей з ДЦП.

Саме тому цей день існує не для свята і привітань, а для того, щоб у світі стало більше інформації щодо людей з ДЦП

Дитячий церебральний параліч (ДЦП) - це порушення роботи центральної нервової системи, при якому один або кілька ділянок мозку в результаті кисневого голодування виявляються вражені і функціонують некоректно. Це призводить до того, що у дітей з ДЦП деякі м'язи стають занадто розслабленими або, навпаки, занадто напруженими, через що розвиваються різні порушення рухової активності. Крім того симптомами церебрального паралічу є порушення мови, проблеми із зором і слухом, судоми, нездатність орієнтуватися в просторі та інші можливі порушення.

Дитині або людині з ДЦП кожен рух, кожна написана літера, кожен крок може даватися досить складно, але вона має такі ж права, як і всі, бажання жити повноцінним життям та право на навчання та соціалізацію у суспільстві.

ІРЦ Іваничівської селищної ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора