Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Витяг з Регламенту Іваничівської селищної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням селищної ради від 07.12.2020 « 1/14 (зі змінами)

Дата: 21.09.2021 13:09
Кількість переглядів: 539

Фото без опису

 

Відповідно до частини 5 статті 4 Регламенту представники телебачення, радіо і преси акредитуються при раді на певний термін, який не може бути більшим за термін дії повноважень ради поточного скликання, поданням відповідної заяви, підписаної повноважною на те особою засобу масової інформації секретареві ради. Відмова в акредитації повинна бути вмотивованою і може бути оскаржена до ради або до суду. Акредитованим представникам засобів масової інформації надається можливість ознайомлення з матеріалами, які розповсюджуються серед депутатів на пленарному засіданні, за винятком тих, що слухаються у режимі «закритого засідання».

Частиною 6 статті 4 Регламенту визначено, що на засіданнях ради можуть бути присутніми громадяни на визначених для них місцях і за попереднім записом, який веде уповноважена особа (як правило, секретар ради). Заявки на запис подаються до закінчення робочого дня, що передує пленарному засіданню. Кількість присутніх обмежується наявною кількістю сидячих місць у відповідному секторі сесійного залу.

Відповідно до частини 5 статті 5 Регламенту особи, присутні на засіданнях ради та її органів, повинні дотримуватись порядку проведення сесії ради. У разі порушення порядку, їх, після попередження головуючого, а в разі грубого порушення – негайно, за розпорядженням головуючого на засіданні, може бути випроваджено з приміщення, де відбувається засідання.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора