A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Участь селищного голови Лідії Томашевської у сесії Володимир-Волинської районної ради

Дата: 17.09.2021 20:25
Кількість переглядів: 791

16 вересня 2021 у залі засідань Володимир-Волинської районної ради відбулась шоста сесія районної ради восьмого скликання. На пленарному засіданні окрім депутатів були присутні голови Іваничівської, Павлівської та Поромівської територіальних громад.

 

Депутат Володимир-Волинської районної ради Руслан Голодюк, який представляє інтереси Іваничівської громади, вніс пропозицію щодо розгляду депутатами питання про безоплатну передачу КНП «Володимир-Волинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» із спільної власності територіальних громад Володимир-Волинського району у комунальну власність Іваничівської селищної ради. Депутат Ярослав Гиць наголосив на необхідності розглянути саме на цій сесії  дане питання.

 

Оскільки, організація надання якісних медичних послуг є одним з головних пріоритетів діяльності селищної та сільських рад саме на рівні впершу чергу існуючих фельдшерсько-акушерських пунктів, голови неодноразово проводили зустрічі з керівництвом КНП «Володимир-Волинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  та представниками Володимир-Волинської районної ради задля врегулювання даного питання.

 

Депутати Володимир-Волинської районної ради проголосували за внесення в порядок денний даного питання та прийняли рішення розглянути його безпосередньо на другому пленарному засіданні через десять днів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора