A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 26.07.2021 13:00
Кількість переглядів: 1043

Фото без опису

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста відділу соціально-еконономічного розвитку та інфраструктури апарату  Іваничівської селищної ради

 

Іваничівською селищною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціально-еконономічного розвитку та інфраструктури апарату  Іваничівської селищної ради.

 

Назва посади та вимоги до кандидатів:

 

Головний спеціаліст відділу соціально-еконономічного розвитку та інфраструктури апарату Іваничівської селищної ради – громадянство  України, наявність вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи у державній службі чи службі в органах місцевого самоврядування не менше 5 років, знання чинного законодавства з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, нормативно-правових актів у сфері соціально-еконономічного та інфраструктурного розвитку територіальної громади, вільне володіння державною мовою,  володіння   персональним  комп’ютером на рівні  досвідченого користувача  та знання відповідних програмних засобів.

 

 

 

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка (форма П-2 ДС);

3. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави  або місцевого самоврядування (у порядку, визначеному Законом України  «Про запобігання  корупції») за 2020 рік;

4. Копія документа, який посвідчує особу.

5. Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

6. Копія документів про освіту;

7. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

 

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днівз дня опублікування цього повідомлення до 24 серпня 2021 року за адресою: смт Іваничі, вул. Грушевського, буд. 13.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем конкурсної комісії Валентиною Бабусюк за телефонами: (03372) 21 374, (03372) 21 183.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора