Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 21.07.2021 11:24
Кількість переглядів: 1017

 

Фото без опису

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Іваничівської селищної ради

 

Іваничівською селищною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Іваничівської селищної ради (виконавчого органу).

 

Назва посади та вимоги до кандидатів:

 

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Іваничівської селищної ради (виконавчого органу) – громадянство  України, наявність вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи у державній службі чи службі в органах місцевого самоврядування у сфері молоді та спорту не менше 3 років, знання чинного законодавства з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, нормативно-правових актів у сфері освіти, культури, молоді та спорту, вільне володіння державною мовою, володіння  персональним комп’ютером на рівні  досвідченого користувача та знання відповідних програмних засобів.

 

 

 

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка (форма П-2 ДС);

3. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави  або місцевого самоврядування (у порядку, визначеному Законом України  «Про запобігання  корупції») за 2020 рік;

4. Копія документа, який посвідчує особу.

5. Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

6. Копія документів про освіту;

7. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

 

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днівз дня опублікування цього повідомлення до 19 серпня 2021 року за адресою: смт Іваничі, вул. Грушевського, буд. 13.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем конкурсної комісії Валентиною Бабусюк за телефонами: (03372) 21 374, (03372) 21 183.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора