Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Проведено профілактичний захід

Дата: 24.06.2021 15:01
Кількість переглядів: 887

Фото без описуВ період складних погодніх умов, пов’язаних з високим температурним режимом в природі, з метою недопущення загрози життю та здоров’ю дітей,    23 червня  2021 року начальником служби у справах дітей  селищної ради Жанною Гринюк спільно з працівниками органів Національної поліції Володимиром Семенюком та Іванною Атлас здійснено виїзд на територію селища Іваничі, сіл Соснина, Мишів, Іванівка.

 

У ході проведення рейду обстежено житлово-побутові умови проживання 10 дітей, які перебувають  у складних життєвих обставинах, та проживають у  3-х сім’ях.  В результаті чого встановлено, що в двох багатодітних сім’ях батьки не створили належних умов для проживання дітей: в будинках брудно, не прибрано, меблі поламані, постільна білизна в основному відсутня, брудні речі розкидані по ліжках та підлозі. Ще в одній сім’ї мати малолітньої дитини мала чітко виражені ознаки алкогольного сп’яніння.

Батькам надано рекомендації та поради  щодо практичного покращення умов проживання дітей, терміни для виправлення ситуації, роз’яснено як доглядати за малолітніми дітьми в жарких погодніх умовах та не допустити виникнення пожеж.

В чергове батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, ознайомлено з підставами щодо позбавлення батьківських прав ( ст. 164 Сімейного кодексу України).

Окрім того з’ясовано умови утримання та виховання дитини, позбавленої батьківського піклування, в сім’ї піклувальника. Порушення законних прав та інтересів статусної дитини не виявлено.

За  результатами візитів складено акти обстеження житлово-побутових умов проживання дітей.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора