Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Проведено профілактичний рейд

Дата: 10.06.2021 09:01
Кількість переглядів: 827

Фото без описуМи, дорослі, хочемо бачити кожну дитину щасливою, люблячою своїми батьками, впевненою в собі. Саме тому, з метою соціального і правового захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  09 червня 2021 року начальником служби у справах дітей Жанною Гринюк спільно з представниками органів Національної поліції Володимиром Семенюком та Іванною Атлас, проведено профілактичні заходи на території селища Іваничі, сіл Древині, Мишів, Менчичі, Соснина.

Відповідно до вимог законодавства, обстежено умови проживання двох дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім'ї піклувальника. Порушення законних прав та інтересів статусних дітей не виявлено. З дітьми проведено роз'яснювальну роботу щодо подальших перспектив життя та вибору професії.

В ході проведення рейду з'ясовано рівень забезпечення життєвих потреб     18 дітей, що виховуються у 5 сім'ях, де батьки не забезпечують належне утримання, виховання та розвиток власних дітей. Встановлено, що на даний момент в цих родинах виконуються попередньо надані рекомендації.

Під час інспектування сімей, усі батьки були вдома, ознаки алкогольного сп'яніння відсутні, займались хатніми справами. Батько, який виховує сам п'ятеро малолітніх дітей, здав документи на отримання державної соціальної допомоги на дітей.

Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. У більшості сімей, побутові умови відповідають нормам. Батьки, знаючи, що перебувають під наглядом, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться,  намагаються не зловживати алкогольними напоями, покращити побут і зробити все можливе, щоб діти жили разом із ними.

За результатами проведеного рейду складено акти обстеження умов проживання.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора