Привітання селищного голови з нагоди Міжнародного дня медичної сестри
Шановні медичні сестри!
З нагоди Вашого професійного свята Міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашої громади!
Ви – добрі феї в білих халатах, рятівниці людського здоров'я, справжні зброєносці лікарів. Без вас робота медичних установ просто не була б можлива. Саме на Вас покладається виконання усіх призначень лікарів, Ваше небайдуже слово відіграє чималу роль у процесі видужання хворого.
Переживаючи період пандемії, Україна, як і увесь світ, зрозуміла неоціненну роль медицини та медперсоналу у житті людства. Медичні сестри закладів медицини Іваничівської громади , пліч-о-пліч з лікарями, протидіють поширенню коронавірусної хвороби, борються за життя та здоров’я , ризикуючи власним. Ви стали на передовій у боротьбі з цією недугою, Вам найбільше і найближче випадає спілкуватися з хворими на Covid-19, в той час наражаючи себе та своїх близьких на небезпеку.
Спасибі Вам, чарівні сестри, за те, що ваші плечі витримують всі дані Вам долею і професією тяготи!
Нехай Ваша доброта, чуйність і турбота повертається до Вас сторицею, радує приємними моментами, словами та посмішками людей, яких Ви робите міцніше і щасливіше.
У цей святковий день зичу Вам Божого благословення, здоров’я на многії літа, благополуччя, миру, поваги й терпіння.
З повагою Іваничівський селищний голова Лідія ТОМАШЕВСЬКА