A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення селищної ради «Про встановлення місцевих податків на території Іваничівської селищної ради

Дата: 15.04.2021 08:02
Кількість переглядів: 300

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Іваничівська  селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення селищної ради «Про встановлення місцевих податків на території Іваничівської селищної ради». 

З даним проектом регуляторного акту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Іваничівської селищної ради за адресою: https://ivaselrada.gov.ua/ в розділі «Регуляторні акти».

 Зауваження та пропозиції від громадян, фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, а також їх об’єднань, приймаються селищною радою з 15.04.2021 року до 15.05.2021 року за адресою: 45300, Волинська область, Іваничівський район, смт.Іваничі, вул.Грушевського, 13 (фінансовий відділ), тел. (097)2296000, e-mail: [email protected].

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора