Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

До уваги платників податків!  Декларування – 2021р.

Дата: 23.04.2021 16:13
Кількість переглядів: 994

Фото без опису

До уваги платників податків! 

 

Завершується кампанія Декларування 2021 , - нагадують у Головному управління ДПС у Волинській області. Запрошуємо громадян виконати свій конституційний обовязок. Подайте декларацію і сплатіть податки.

 

Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2021 року громадяни, котрі отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

Отож, якщо Ви отримували у 2020 році доходи, з яких не сплачено податків, варто вже зараз спланувати своєчасне подання декларації про доходи, - рекомендують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Враховуючи низку обмежень, зокрема і в роботі державних податкових інспекцій через карантинні обмеження, декларацію про доходи краще подавати в електронному вигляді.

Потенційні декларанти можуть зареєструватися в Електронному кабінеті, попередньо отримавши кваліфікований електронний підпис.

Звертаємо увагу, що згідно вимог Податкового кодексу України обов’язковому декларуванню підлягають:

- доходи , з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;

- доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);

- спадок  від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення та подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;

- доходи від продажу інвестиційних активів;

- іноземні доходи.

З графіком роботи Центрів обслуговування платників можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДПС у Волинській області за адресою vl.tax.gov.ua в банері «Центри обслуговування платників».

 

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Волинській області 

 

ПОГОДЖЕНО:                   О. НІКОТІНА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора