Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах

Дата: 12.04.2021 12:34
Кількість переглядів: 660

 

Фото без опису

“Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива” – з таким слоганом Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe). 

 

Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

 

«Право на освіту – це одне з основних прав людини, яке всі мають отримати на рівній і справедливій основі. Створення якісної школи можливе за умови об’єднання спільних зусиль на засадах партнерства та взаємодії усіх учасників освітнього процесу – засновника, який є значимим гравцем на полі освіти, директора, що вибудовує стратегію розвитку закладу, професійного вчителя, для якого в пріоритеті має бути успіх кожної дитини, мотивованого учня та ініціативних, активних батьків. Саме це ми хочемо донести до громадськості нашою інформаційною кампанією», - зазначила начальник управління Державної служби якості освіти у Волинській області Ангеліна Корець.

 

В межах кампанії Державна служба якості освіти створила інформаційний ресурс та анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається Служба. 

 

Забезпечення поліпшення якості  освітньої  діяльності  може бути  реалізоване  через  процедури  самооцінювання  або проходження  інституційного  аудиту – нової процедури зовнішнього оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси. На інформаційному ресурсі, презентованому в рамках кампанії, розповідається про ці два процеси, інструменти, які використовуються, та який результат може отримати школа. Також на сайті про якісну школу Служба пропонує батькам низку прикладів, як вони можуть долучитись до покращення якості освіти у школі та допомогти директору розвивати школу. 

 

З інформаційним ресурсом, створеним в межах кампанії про якісну школу, можна ознайомитись за адресою qualityeducation.org.ua, а ролики розміщені на ютуб-каналі Служби.

 

Довідково:

 

Державна служба якості освіти – державний орган, створений у 2017 році, що опікується дотриманням якості освіти та освітніх стандартів у школах. Служба призначена допомагати закладам освіти підвищити якість освітньої діяльності, гарантувати якість освіти та формувати довіру суспільства до української освіти. 

Ініціатива “Система забезпечення якості освіти” впроваджується в межах проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe). “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується компанією Alinea International та фінансується Урядом Канади. 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора