Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Волиняни активніше декларують іноземні доходи 

Дата: 01.04.2021 14:59
Кількість переглядів: 713

Фото без опису

 ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

                                                на субсайт територіальних органів ДПС,

                                                                           у ЗМІ та соціальні мережі

 

Волиняни активніше декларують іноземні доходи 

 

Про іноземні доходи вже відзвітувалося 178 волинян. Один із таких декларантів зазначив у річній податковій декларації 5,3 мільйона гривень отриманих торік іноземних доходів і визначив до сплати 1 мільйон гривень податкових платежів.

Декларування іноземних доходів наразі займає третю позицію у кількісному рейтингу поданих в області декларацій. Традиційно, найчастіше волиняни декларують доходи від отриманої спадщини – наразі це 457 декларацій, та від здачі в оренду майна – 197 декларацій.

Загалом річні податкові декларації про майновий стан і доходи вже подали 3000 волинян.

«Сума, яку визначили до сплати волинські декларанти, перевищує 10,5 мільйона гривень. Тож за належного сумління громадян бюджети усіх рівнів отримають вагомий додатковий фінансовий ресурс. Сплачені із задекларованих доходів податки – це посильний фінансовий внесок кожного у розвиток і розбудову країни та громади. А це означає, що лідери громад повинні  переконати виконати свій конституційний обов’язок і сплатити податки усіх, хто зобов’язаний це зробити згідно вимог закону», - наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

У податковій службі Волині нагадують, що доходи повинні задекларувати власники земельних паїв площею понад 2 га у разі надання їх в оренду. Задекларувати доходи зобов’язані ті мешканці громад, які минулого року отримали доходи від здачі в оренду сільськогосподарської техніки.

В умовах карантинних обмежень Державна податкова служба подбала про можливість для кожного подати декларацію не лише  у паперовому вигляді, а й за посередництвом Електронного кабінету.

До послуг декларантів зручний і надійний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи» на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті у розділі «ЕК для громадян».

Нагадаємо, що подавати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік – конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України).

За вибором платника податків декларація подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Волинській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора