Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Виїзд керівництва селищної ради за участю депутатів у с.Мишів.

Дата: 16.01.2021 15:46
Кількість переглядів: 814

 Фото без опису   Депутатом Петром Лобаєвським було піднято питання оренди ставків с.Мишів.  Зі слів депутата, ставки в селі Мишів, які використовуються без належно оформлених договорів оренди занедбанні, утримуються в неналежному стані. Депутат вказав  на те, що жителі села Мишів неодноразово звертались у селищну раду щодо порушення правил утримання ставків орендарем – Іваничівською районною організацією Українського Товариства мисливців і рибалок в особі Холмецького М.М.

  В зв’язку з тим, що дані ставки знаходяться за межами населеного пункту і заключення договорів оренди не входить в компетенцію Іваничівської селищної ради, селищним головою було дано доручення створити робочу групу по вивченню питання, порушеного депутатом Петром Лобаєвським. Зобов’язано надати письмовий звіт за підписом голови робочої групи до 25 січня 2021 року та додати копію діючого договору оренди, зареєстрованого в установленому порядку.

  Заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Віктору Березюку було дано доручення звернутись в Державну екологічну інспекцію у Волинській області та Державне агентство рибного господарства у Волинській області по залученню їx працівників для обстеження ставків на предмет забезпечення виконання орендарем умов утримання, експлуатації згідно договорів оренди з питань екологічної безпеки та правил утримання ставків.

  Заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Віктору Березюку доручено провести аналіз сплати податків орендарем за всі періоди оренди ставків, визначитись, чи була врахована при розрахунку орендної плати нормативно грошова оцінка за всі періоди. У разі необхідності підготувати лист по залученню аудиту сплати податків вищезгаданим орендарем.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора