Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Привітання з 3-ю річницею утворення Іваничівської об’єднаної територіальної громади.

Дата: 30.06.2020 10:21
Кількість переглядів: 2604

Фото без опису

                              Шановні жителі Іваничівської громади!
Щиро вітаю вас з 3-ю річницею утворення Іваничівської об’єднаної територіальної громади.
Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди тут, хто своєю щоденною працею дбає про добробут нашого краю. Історія утворення громади є часточкою історії нашої держави, яку творять добрі, щирі, працьовиті люди своєю щоденною працею.
День громади – це свято, яке знаменує новий етап розвитку і час для аналізу попередніх досягнень. Вірю, що попереду в громади щасливе майбутнє.
Низький уклін і велика шана усім мешканцям громади за самовіддану працю, за любов до рідного краю, за внесок у розвиток та добробут громади. Нехай життя кожного жителя буде веселим і щасливим, нехай діти дзвінко сміються, нехай молодь успішно навчається і браво працює, нехай кожен відчує себе потрібним і важливим. Нехай наша громада росте, розвивається і займає особливе місце в серцях її жителів.
Бажаю кожній родині перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких.

З повагою
Іваничівський селищний голова Федір Войтюк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора