Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Задекларована праця – це право на соціальний захист

Дата: 26.06.2020 09:15
Кількість переглядів: 866

 

Фото без опису

 

Кожен працюючий в Україні є застрахованим на випадок загальної чи професійної хвороби, травми, нещасного випадку, необхідності догляду за хворим членом родини, смерті та ін. З моменту підписання трудового договору найманий працівник має трудові права й соціальні гарантії.

Фінансування допомог, страхових виплат і послуг у разі настання страхових випадків гарантує Фонд соціального страхування України, який  здійснює виплати за листками непрацездатності, компенсуючи втрачений за період хвороби заробіток; надає допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами та допомогу на поховання; фінансує щомісячні страхові виплати і надає одноразову допомогу потерпілим на виробництві та членам їх сімей тощо.

Право на матеріальне забезпечення, страхові виплати та медико-соціальні послуги за кошти Фонду виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою та іншою діяльністю.

На сьогодні під опікою Фонду знаходиться майже 12 млн осіб – офіційно працевлаштованих, самозайнятих, ФОП, осіб, які працюють на умовах цивільно-правових договорів, а на Волині – близько 169 тисяч застрахованих осіб.

Нелегальна зайнятість є причиною відсутності страхового захисту і гарантій на випадок втрати працездатності, вагітності тощо для тисяч людей. Тому управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області закликає усіх робітників не позбавляти себе прав на соціальний захист і допомоги та не погоджуватись на неоформлену відповідним чином трудову діяльність.

«Виходьте на світло!»,  не ризикуйте з неофіційним працевлаштуванням!

Детальніше про переваги задекларованої праці читайте на інформаційному банері:

http://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора