Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

3 червня   відбулось   засідання 52 позачергової сесії Іваничівської селищної ради

Дата: 04.06.2020 10:12
Кількість переглядів: 1218

 

Фото без опису 3 червня   відбулось   засідання 52 позачергової сесії Іваничівської селищної ради,  на  порядок денний якої було винесено 7  питань, попередньо розглянутих на засіданнях постійних комісій.

Депутати підтримали рішення  про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок сільсь-когосподарського призначення, приватизації  об’єкта комунальної власності Іваничівської селищної ради шляхом продажу через електронну торгову систему: нежитлове приміщення (частина колишнього магазину), розташоване за адресою: Волинська обл., Іваничівський р-н, смт Іваничі, вул. Заводська, 10 м, площею 840.1 кв.

Оскільки створено Центр надання адміністративних послуг Іваничівської селищної ради, то прийнято ряд документів щодо діяльності ЦНАП та віддалених робочих місць ЦНАП у селах Мишів та Соснина.   Зокрема рішенням сесії  внесено зміни до Плану прийняття регуляторних актів на 2020 рік для затвердження регламенту роботи ЦНАП, затверджено графік роботи ЦНАП та віддалених робочих місць у селах Мишів та Соснина, а також Концепцію розвитку системи надання адміністративних послуг в Іваничівській селищній раді на 2020-2022 роки.

Наступним питанням  було  внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2019 року № 46/6 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».   Згідно з даним рішенням, розподілено кошти субвенції з обласного бюджету на забезпечення  якісної, сучасної  та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 374 704 грн. на придбання засобів навчання, обладнання, меблів, комп’ютерного обладнання для початкових класів, також з селищного бюджету виділено 128 604 грн на  придбання обладнання та матеріалів для облаштування навчальних кабінетів учнів 1 класів.   Крім того, з селищного бюджету виділено кошти в сумі 450 000 гривень для  співфінансування капітального ремонту  вулиці Миру з виїздом на вулицю Банківську  в смт Іваничі, на ремонт якої з обласного бюджету виділено 1 000 000 гривень,  а також   608 000 гривень -  на  співфінансування видатків по придбанню шкільного автобуса.  

Під час засідання розглянуто  ще ряд питань, що стосуються фінансування установ освіти та культури Іваничівської селищної ради та прийняті  по них відповідні рішення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора