Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

17 лютого 2020 року в приміщенні Іваничівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відбулась презентація роботодавця

Дата: 17.02.2020 17:15
Кількість переглядів: 585

Фото без опису

З метою сприяння в укомплектуванні кадрами військової частини 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ, що має потребу у військовослужбовцях за контрактом, 17 лютого 2020 року в приміщенні Іваничівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відбулась презентація роботодавця.


  Під час проведення презентації представники військової частини в особі командира патрульного взводу,лейтенанта Миколи Бондарчука та солдата Максама Кондрачука  ознайомили  присутніх з вимогами до кандидатів, переліком документів та умовами проходження відбору на військову службу, відповіли на ряд поставлених запитань безробітних. Під час заходу шукачі роботи мали можливість переглянути відео презентацію військової частини 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ міста Луцька, ознайомившись з реальним перебігом служби та відважності військових.

   Нині в країні змінюється ставлення до проходження військової служби за контрактом. Водночас у Нацгвардії Україні зростає потреба насамперед у професійній та вмотивованій армії. Тільки сильна та професійна армія є гарантом безпеки та свободи нашої держави.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора