Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Іваничівська ОТГ не закрила жодної установи!

Дата: 13.02.2020 09:10
Кількість переглядів: 1845

Фото без описуОскільки останнім часом поширюються чутки про закриття установ  у селищі Іваничі, повідомляємо, що Іваничівська селищна рада не закриває жодної установи! 

З 16 січня 2020 року розпочали свою роботу Комунальний заклад «Іваничівська музична школа Іваничівської селищної ради»  та Комунальний заклад «Іваничівська дитячо-юнацька спортивна школа Іваничівської селищної ради». Ці установи працюють у звичному режимі. Усі викладачі музичної школи  прийняті на роботу, учні відвідують заняття, готуються до концертів та конкурсів. Також прийняті на роботу тренери-викладачі спортивної школи. І надалі функціонують гуртки: вільна боротьба, важка атлетика та футбол.

Як повідомлялось раніше, Іваничівською селищною радою був створений Комунальний заклад «Центр культури, дозвілля та спорту Іваничівської селищної ради». У цю установу увійшли усі заклади культури, які знаходяться на території громади, а саме будинки культури сіл Мишів та Соснина, клуби села Древині та Іванівка,бібліотеки, а також РД «Просвіта». Таким чином вдалось зберегти усі колективи:

  • аматорський ансамбль танцю «Прибужаночка»,
  • аматорський фольклорний колектив «Горлиця»,
  • дитячий фольклорний колектив «Мереживо»,
  • аматорський ансамбль народної музики «Бужани»,
  • жіночий вокальний ансамбль «Чарівниця»,
  • аматорський ансамбль пісні і танцю «Прибужжя»,
  • аматорський хор ветеранів війни та праці,
  • народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Калинонька».   

Вже невдовзі розпочнуть свою роботу гуртки за художньо-естетичним, науково-технічним, туристсько-краєзнавчим напрямами.

Отже,  установи  працюють, люди працевлаштовані,  а кожна дитина Іваничівської об’єднаної територіальної громади може реалізувати свої можливості.

Наголошуємо! Якщо у Вас виникають питання з приводу діяльності установ, Ви завжди можете звернутись за  офіційним коментарем у Іваничівську селищну раду та отримати вичерпні відповіді.   

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора