Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим !

Дата: 28.12.2019 11:52
Кількість переглядів: 637

Фото без опису

Шановні жителі Іваничівської громади!

 Щиро вітаємо  Вас зі світлими та  радісними святами, які сповнюють наші серця новими надіями та сподіваннями, – з Новим роком і Різдвом Христовим.

Ці свята мають особливе значення для кожного з нас, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань,  а також народження нового часу, нових надій і сподівань.

 Святвечір збирає всю, не раз долею розсіяну по цілому світу, родину. Усі виглядають на небі першу зорю, складають  побажання, радіють, бо Син Божий народився!  Ми віримо, що з народженням Ісуса, народиться надія на краще, зміниться щось у нашій державі.  

Тож нехай Новий рік  прийде  до вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь нашої територіальної громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще, а новонароджений Спаситель стане тим, хто потішить кожну засмучену людину, витре сльозу, подарує радість, мир, віру.

Добра Вам та Вашим родинам,  Господнього Благословення на многії і благії літа!

З Новим роком та  Різдвом Христовим!!!

 

З повагою селищний голова Федір Войтюк, колектив селищної ради та депутатський корпус.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора