A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

ОТРИМАЙТЕ ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ!

Дата: 10.12.2019 10:43
Кількість переглядів: 493

Служба зайнятості пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.


За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей , а саме сільське господарство, будівництво, харчові технології, транспорт, інформаційні технології тощо. Громадяни самостійно визначають професію або спеціальність, за якою будуть отримувати освітні послуги, а також форму та місце навчання.
Право на отримання ваучера мають всі особи віком старше 45 років, які не досягли пенсійного віку, крім зареєстрованих безробітних; особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби); особи, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа осіб з інвалідністю; та для внутрішньо переміщених осіб.
Ваучер видається одноразово.
За додатковою інформацією звертайтесь в Іваничівську районну філію Волинського обласного центру зайнятості за адресою: смт.Іваничі вул. Львівська 7а, тел. 0337221589
Навчання проводиться в Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету за професією «електрогазозварник» та «бджоляр».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора