Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

ОТРИМАЙТЕ ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ!

Дата: 10.12.2019 10:43
Кількість переглядів: 517

Фото без опису

Служба зайнятості пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію або спеціальність, удосконалити знання та вміння.


За ваучером можна навчатися на фахівців різних галузей , а саме сільське господарство, будівництво, харчові технології, транспорт, інформаційні технології тощо. Громадяни самостійно визначають професію або спеціальність, за якою будуть отримувати освітні послуги, а також форму та місце навчання.
Право на отримання ваучера мають всі особи віком старше 45 років, які не досягли пенсійного віку, крім зареєстрованих безробітних; особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби); особи, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, з числа осіб з інвалідністю; та для внутрішньо переміщених осіб.
Ваучер видається одноразово.
За додатковою інформацією звертайтесь в Іваничівську районну філію Волинського обласного центру зайнятості за адресою: смт.Іваничі вул. Львівська 7а, тел. 0337221589
Навчання проводиться в Горохівському коледжі Львівського національного аграрного університету за професією «електрогазозварник» та «бджоляр».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора