A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту Іваничівської селищної ради»

Дата: 13.11.2019 16:54
Кількість переглядів: 1999

    12 листопада 2019 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту Іваничівської селищної ради», утвореної відповідно до розпорядження селищного голови  № 84-ос від 08.10.2019 року.

Конкурсна комісія розглянула документи, подані  кандидатами на посаду Марчуком Віталієм Володимировичем та Наумук Аллою Володимирівною, які повністю відповідають встановленим вимогам. Комісія одноголосно прийняла рішення допустити обох кандидатів до участі.

Під час конкурсу з претендентами на посаду відбулися співбесіди,  заслухано публічні презентації проектів стратегії розвитку закладу культури на один та п’ять років.

Керуючись Законом України «Про культуру», враховуючи  професійні дані учасників, конкурсною комісією прийняте рішення визнати переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту Іваничівської селищної ради» та рекомендувати селищному голові призначити на відповідну посаду  Наумук Аллу Володимирівну.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора