A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Увага !!! Іваничівський селищний конкурс проектів (VІ набір)

Дата: 08.04.2019 15:48
Кількість переглядів: 953

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???????»?????µ??????

Іваничівський селищний конкурс проектів (VІ набір)

 

Ініціатор конкурсу: Виконавчий комітет Іваничівської селищної ради.

 

Ціль грантового конкурсу: сприяти самоорганізації жителів, що проживають на території Іваничівської селищної ради, шляхом підтримки їх ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних місцевих проблем.

 

Учасники конкурсу: громадські організації, громадські об'єднання, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, інші організації, які мають статус юридичної особи та є неприбутковими організаціями, окрім політичних партій, та які знаходяться на території Іваничівської селищної ради.

 

ПРІОРІТЕТИ:

  • Реалізація туристичних, екологічних, соціально-гуманітарних, історико-краєзнавчих, культурно-мистецьких, спортивних, інформаційних заходів, які сприятимуть розвитку туристичного потенціалу та промоції смт.Іваничі.
  • Запровадження енерго- та ресурснозберігаючих технологій;
  • Облаштування та ремонт дитячих ігрових та спортивних майданчиків, будівель закладів культури, освіти, медицини, будівель соціального спрямування, спортзалів, будівель релігійного характеру та прилеглої до них території, приміщень загального користування в будівлях ОСББ та заходи з облаштування прибудинкових територій.

- Допомога органам місцевого самоврядування у вирішенні комунальних проблем населених пунктів (встановлення вуличного освітлення, обрізка дерев, благоустрій цвинтарів, ремонт доріг по вулицях селища, благоустрій площ та парку та скверів селища); організація очищення водойм, доріг, лісів, несанкціонованих смітників; облаштування місць змістовного проведення дозвілля та масових заходів; відновлення освітлення вулиць та пішохідних переходів.

- Підтримка проектів в сфері безпеки: забезпечення необхідним інвентарем, одягом, оргтехнікою формувань з охорони громадського порядку, встановлення систем відеоспостереження на та в об'єктах соціальної інфраструктури тощо.

- Встановлення дитячих та спортивних майданчиків, ремонт існуючих.

 

Максимальний розмір гранту:

  • при внеску громадської організації та її можливих партнерів у сумі від 30% до 50% проекту – не більше 10 000,00 (десяти тисяч) грн. для одного заявника;
  • при внеску громадської організації та її можливих партнерів у сумі від 50% і більше відсотків проекту – не більше 15 000,00 (п’ятнадцяти тисяч) грн. для одного заявника.

 

Організація, що звертається із заявою до конкурсної комісії повинна забезпечити не менше 30% бюджету проекту власним внеском фінансовим, або внеском своїх партнерів. Власний внесок може бути реалізований також матеріалами чи роботами учасників проекту.

 

В рамках відкритого конкурсу не передбачена підтримка проектів, направлених на отримання прибутків, діяльність політичних інститутів, не фінансується заробітна плата.

 

Відбір проектних заявок проводиться з «11» квітня 2019 року по «03» травня 2019 року включно.

Оголошення результатів конкурсу – «08» травня 2019 року.

 

Реалізація заходів - протягом 1 місяця з дня підписання Договору про виконання гранту.

 

Для отримання гранту необхідно заповнити форму проекту із додатками (бланк надається виконкомом селищної ради у електронній формі) та надіслати всю документацію на адресу: 45300, смт.Іваничі, вул.Грушевського, 13 (загальний відділ селищної ради).

 

Інформацію, повний пакет документів, положення про проведення конкурсу з питань ініціатив громадських організацій та електронний варіант форми проекту Ви можете отримати на сайті Іваничівської селищної ради  (/Навігація/ Конкурс проектів). - посилання

 

Пакет конкурсних документів має містити:

- заповнену заяву відповідної форми;

- копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;

- копію Статуту організації;

- копію протоколу, або рішення про участь в конкурсі;

- заповнену форму проекту з додатками.

 

Розгляд пропозицій здійснюється Іваничівською селищною конкурсною комісією.

 

Пропозиції (проекти), отримані Іваничівською селищною радою, не повертаються незалежно від результатів розгляду. При подачі проекту Іваничівська селищна рада підтверджує його отримання присвоєнням номера проекту, який повідомляється керівнику проекту.

Про позитивний розгляд проекту (пропозиції) Іваничівська селищна рада повідомляє письмово чи листом на електронну адресу та призначає дату підписання договору після попереднього інструктажу стосовно звітності за виконання проекту.

 

За консультаціями можна звертатися за телефоном: (03372)21374, (097)8661619, або на електронну пошту [email protected].

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора