Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Державна екологічна інспекція у Волинській області інформує, щодо рослин занесених до Червоної книги України

Дата: 28.02.2019 10:56
Кількість переглядів: 857

Фото без описуДержавна екологічна інспекція у Волинській області повідомляє Вас, що у весняний період триває торгівля ранньоквітучими об'єктами рослинного світу, в тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення: підсніжник білосніжний (звичайний), білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, черемша (цибуля ведмежа). Збирання даних видів рослин призводить до знищення їх популяцій. Реалізація червонокнижних видів рослин відбувається в місцях масової торгівлі (ринках).

Торгівля рослин занесених до Червоної книги України на ринках, у тому числі лікарських, заборонена відповідно до абзацу 5 пункту 41 Правил торгівлі на ринках.

Також, частиною 4 статті 9 Закону України «Про рослинний світ» торгівлю лікарськими і декоративними видами рослин та їх частинами (конвалія звичайна), зібраних в порядку загального користування, заборонено.

Відповідальність за дане правопорушення передбачена частинами  1, 2 статті 8  Кодексу України про адміністративні правопорушення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора