A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимир-Волинський район

Шановні жителі Іваничівської громади, а також усі, хто завітав на наш сайт!

 

Ми раді вітати Вас на нашому сайті та сподіваємось, що тут Ви зможете знайти багато інформації, яка буде не лише цікавою, а й корисною. 

 

З повагою 
cелищний голова                   Лідія Томашевська


 

Останні новини:

Проблемні питання з водопостачанням.

На особистому прийомі у голови селищної ради Лідії Томашевської у квітні були ряд жителів частини вулиці 8-го Березня, у яких виникли проблеми з водопостачанням (низький тиск води у мережі), що унеможливлює користування водонагрівачами та побутовими приладами. ВУЖКГ смт Іваничі було проведено ревізію водогону (огляд колодців), однак причину низького тиску води на частині водогону усунути не вдалося.

16:17 15.04.2021

Депутати ініціюють – селищна рада реагує.

Нещодавно відбулася робоча зустріч на виборчому окрузі №4 смт Іваничі. Участь в зустрічі взяли селищний голова Лідія Томашевська, заступники голови Оксана Рубан та Віктор Березюк, поліцейський офіцер громади Володимир Семенюк, депутати Іваничівської селищної ради Катерина Бонюк, Олег Новосад та Петро Крась, голови ОСББ, керівники установ та організацій, які розміщені на окрузі.

16:02 15.04.2021

Депутати ініціюють – селищна рада реагує!

З ініціативи депутата селищної ради Емілії Левчук відбулася зустріч жителів с. Мишів по земельних питаннях. Громадяни вказували, що селищною радою було змінено межі пасовищ, а частина землі віддана під приватизацію протягом 2019-2020 років.

15:49 15.04.2021

Випадкові фото:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора